Limon Pansiyon

Hakkında

ve Özellikleri

Limon Butik Otel İzmir - Foça da güzel bir tatil geçirmek,dinlenmek ve doyasıya deniz havası almak isteyenler için mükemmel bir mekan. Limon Butik Otel olarak önce müşteri memnuniyetini esas alarak kusursuz hizmet anlayışı ile yola çıktı. Ege'nin misafirperver insanları ile hizmette daima önde olma amacını benimsedi.Limon Butik Otel’de tatil süresince rahat edeceğinize ve unutulmaz günler için tekrar Limon Butik Otel’e geleceğinizi garanti veriyoruz. Otelimiz Foça’nın merkezinde bulunmaktadır. İzmir Merkez’e 55 km uzaklıkta otobüs ve metro ulaşım imkanları vardır.

Foça Siren Kayalıkları, Foça Şeytan Hamamı, Taş Ev (Anıt Mezar), Beş Kapılar Kalesi (Ceneviz), Osmanlı dönemine ait Foça Dış Kale, Fatih Camii, Kayalar Camii, Hafız Süleyman Camii ve Osmanlı Mezarlığı ile Ege mimarisinin özelliklerini taşıyan sivil mimari yapıları, Foça’nın çevre değerlerini zenginleştiren unsurlardır.

Tatilinizi geçireceğiniz yerde en çok neyi ararsınız? Sessizlik, huzur, dinlenme mi, yoksa bol eğlenceli, değişik şeyler yaşamak ve görmek, gündüzleri değişik plajlarda güneşin keyfini sürüp geceleri eğlencenin doruklarına çıkmak mı? Aslında benim cevabım hepsi olurdu. Ancak bunların hepsini yaşayabileceğiniz çok az yer vardır. Ben böyle bir yer biliyorum. Eski Foça.

Pansiyonumuz yürüyüş mesafesinde yerel plajdadır. Pansiyonumuzda 12 oda vardır. Hepsinde klima, giyinme alanı, gardrop, özel tuvalet, televizyon vardır. Bir duş, küvet, fön olan oda içi banyo banyoları vardır.
Sorunuz mu var?

Yardımcı olmak için buradayız. Bize ulaşmak için: (0232) 812 33 30

İletişim